ÖVRIGT / Diverse / Vägglykta 10379601
nr 1037 9601
Vägglykta
Utomhus, längd: 125 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 maj 2016
kl 20:58:07
300 kr
350 kr